Skip to content

Rising of SOWE curtains

The Beginning of  Journey

scroll down

O Nas

Sowe to zasłony, tkaniny, dekoracje  projektowane przez Annę Wilczopolską – Jasyk. Niesamowicie oryginalne, autorskie wzory to coś co wyróżnia Nas na tle konkurencji, możecie być pewni, że nie ma podobnego produktu na rynku. Największą zaletą zasłon Sowe jest to, że odświeżysz diametralnie wnętrze swojego mieszkania, bez zbędnych remontów. Każda zasłona jest szyta ręcznie na zamówienie, nie prowadzimy masowej produkcji. Możesz zamówić od razu standardowy rozmiar w Naszym sklepie online lub skontaktuj się z Nami w celu uzyskania wyceny niestandardowego zamówienia. Marka Sowe pomoże ci w indywidualnych projektach, jesteśmy otwarci na współpracę.

loadin-page-logo

O Nas

Sowe to zasłony, tkaniny, dekoracje projektowane przez Annę Wilczopolską – Jasyk. Niesamowicie oryginalne, autorskie wzory to coś co wyróżnia Nas na tle konkurencji, możecie być pewni, że nie ma podobnego produktu na rynku. Największą zaletą zasłon Sowe jest to, że odświeżysz diametralnie wnętrze swojego mieszkania, bez zbędnych remontów. Każda zasłona jest szyta ręcznie  na indywidualne zamówienie, nie prowadzimy masowej produkcji. Marka Sowe pomoże ci także w indywidualnych projektach, jesteśmy otwarci na współpracę.

 

Keep Reading

„Design is destiny in Our hand fate in Your eyes.”

Zasłony SOWE

Zasłony są szyte z welurowych tkanin, które pochodzą od sprawdzonych, polskich producentów. Nadruk jest wykonywany z najlepszych, ekologicznych tuszy, więc możesz być pewny, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Wszystkie tkaniny, z których szyjemy są wykończone zgodnie ze standardami OEKO-TEX Standard 10.

Realizujemy również szycie zasłon na wymiar, współpracujemy z wieloma hurtowniami, gdzie mamy dostęp do niemal każdego rodzaju tkaniny, skontaktuj się z Nami, żeby zrealizować swój pomysł.

 

Keep Reading

0